Dzwonki na telefon

Rozbrzmiewające dzwonki informują właścicieli telefonów o oczekującym połączeniu, odkąd na rynku pojawiły się pierwsze aparaty telefoniczne. Od tego momentu dzwonki wkroczyły na ścieżkę ewolucji, która zaczęła umiejętnie przekształcać tradycyjne dźwięki, tworząc całe mnóstwo muzycznych rewelacji.

W obecnym świecie dzwonki na telefon są dla nas chlebem powszednim, a ich melodyjne brzmienie słychać w każdym zakątku miasta. Co do rodzajów dźwięków, jakie można wykorzystać w dzisiejszych telefonach, ich ilość jest iście gargantuiczna. Szczególnie rozchwytywane są aplikacje oferujące pokaźne pakiety dzwonków, tym samym dając nam ogromny wybór dźwięków i melodii w jednym worku. Mogą to być przyjemne dla ucha kompozycje, utwory znanych artystów, wyjące syreny, a nawet prześmieszne dźwięki, które z miejsca wywołują salwy śmiechu nie tylko u samego użytkownika, ale i otaczających go osób.

Aplikacje tego typu nie ograniczają zastosowania dzwonku jedynie do połączeń telefonicznych. Pozwalają na wykorzystanie go również jako budzika, czy powiadomienia o otrzymanej wiadomości SMS lub MMS. Ponadto, aplikacje umożliwiają również ustawienie widgetu z wybranymi dźwiękami na ekranie telefonu, zapewniając szybki i łatwy dostęp do ulubionych dzwonków.