Easy Vegetarian – dla tych, co nie jedzą mięsa

Osoby, które nie jedzą mięsa, mogą mieć problemy z przygotowywaniem pełnowartościowych, jarskich dań. Rozwiązaniem dla takich osób może być Easy Vegetarian – spis przepisów na potrawy wegetariańskie.

Pierwsze, co rzuca się w oczy po włączeniu programu to fakt, że jest on w całości po angielsku. Nie powinno to stanowić problemu dla osób, które przynajmniej mają w domu słownik. W tej świetnie wyglądającej aplikacji możesz sprawdzić także wartości odżywcze jednej porcji posiłku i całego dania.

Potrawy podzielone są na 6 kategorii, możesz też zapisywać te dania, które Ci się najbardziej spodobały. Przy niektórych przepisach pojawiają się opinie użytkowników, które można dodawać przez portale społecznościowe i e-mail.

Program nie zawiera na razie zbyt wielu dań – możesz ich znaleźć około 30 w każdej z kategorii. Są one jednak bardzo pomysłowe i ozdobione pięknymi zdjęciami. Aplikacja może być używana przez osoby, które chcą zrobić sobie przerwę od mięsa. Nie ma w niej przepisów dla wegan, co będzie dla nich ogromnym minusem.

Dodaj komentarz