Ego Protocol – polska gra logiczna

Polacy są coraz bardziej znani z tworzenia gier logicznych. Kolejną produkcją naszych rodaków jest Ego Protocol – gra przypominająca nieco platformówkę. Na pierwszy rzut oka rzuca się rewelacyjna grafika i bardzo dobra muzyka. Na początku do świata gry wprowadza nas tutorial.

Gra przypomina takie gry, jak Hydraulik, ale ma w sobie sporo z Lemingów, znanych z czasów pierwszych komputerów. Głównym bohaterem jest człowieczek, który ma przejść z jednego do drugiego punktu.

W grze możemy przejść 5 lokacji, z których każda podzielona jest na dziewięć trudnych poziomów. To bardzo dużo, jak za grę oferowaną w wersji bezpłatnej (z reklamami). Jeśli reklamy zbytnio Ci przeszkadzają, możesz kupić pełną wersję tej gry za 6 złotych. Według osób, które grały w tę grę, kwota jest warta zainteresowania, bo gra wciąga na wiele godzin. Ego Protocol to dopracowana gra, o czym świadczy bardzo wysokie miejsce tego tytułu na Poznań Game Arena – zdobyła tam pierwsze miejsce wśród gier na Androida, deklasując konkurencję.

Dodaj komentarz