Empire: Four Kingdoms – zbuduj własne imperium

Buduj własne fortece, wypowiadaj wojny, podbijaj nowe terytoria lub zawieraj sojusze. Stwórz własne, niepokonane królestwo, umacniaj się gospodarczo, militarnie, odkrywaj nowe kontynenty, dokonuj ekspansji na sąsiednie państwa – stan się prawdziwym hegemonem, o którym uczyć się będą w szkołach przyszłe pokolenia. To wszystko możesz zrealizować w niezwykle rozbudowanej, wciągającej, znakomicie zaprojektowanej i pochlebnie ocenianej grze strategicznej osadzonej w klimacie średniowiecza – Empire: Four Kingdoms.

Ponad 15 milionów graczy rywalizuje ze sobą w niezwykle emocjonującej rozgrywce, w której do dyspozycji mamy cztery ogromne królestwa, oraz 50 różnego rodzaju jednostek i typów broni pozwalających zindywidualizować rozbudowywane przez siebie armie tworząc własny, oryginalny styl walki, nieoceniony w drodze do podboju kolejnych obszarów i umacnianiu własnego królestwa.

Broń własnych poddanych, dokonuj inwazji na obce tereny, graj w pojedynkę lub dołącz do wielkiej społeczności. To w jaki sposób doprowadzisz swoje królestwo na szczyt zależy wyłącznie od ciebie! Nie czekaj, sprawdź się w roli władcy już dziś. Udowodnij, że jesteś w stanie stworzyć prawdziwe Imperium!

Dodaj komentarz