Epic Citadel dostępna na Androida

Epic Games ogłosiło, że Epic Citadel, poglądowe narzędzie, aby pokazać jaką moc ma Unreal Engine 3, wreszcie jest dostępna na Android. Narzędzie było wcześniej dostępne na iOS. Powstał przy pomocy tych samych narzędzi co gry komputerowe i PC. Epic Citadel dla Androida oferuje narzędzie porównawcze, że będziemy wyrzucać pewne wyniki oparte na wydajności silnika.

Jest to świetny sposób dla ludzi, aby zobaczyć, jak ich urządzenia wypada w porównaniu z innymi. Ten konkretny punkt odniesienia, jest dużo bardziej intensywna graficznie niż typowy romans. Brak odniesienia jest doskonały i nie zawsze są one ostateczne, ale nie zaszkodzi mieć kolejne narzędzie do wykorzystania w celu zwiększenia zaufania do e-confidence.

Dostępnych jest kilka trybów działania. Epic Citadel znajdą 3D miejsca od Infinity Blade, tytułu silnika Unreal, który ma swój sprawiedliwy udział w dynamicznych odbiciach światła, oświetlenie, efekty cząsteczkowe i wysokiej rozdzielczości tekstur.

Grafika, choć nie całkiem na równi z dzisiejszych standardów, najlepiej PS2/original era Xbox przez mile, a nawet może uchodzić za konsolę Xbox 360 lub gry PS3 w niektórych obszarach. To zdecydowanie przekracza oczekiwania na telefony.

Posiada następujące cechy:

  • Niesamowite efekty wizualne. „Epic Citadel” wypycha oszałamiające efekty na urządzeniach z systemem Android. Dzięki najnowszym osiągnięciom w technologii Unreal Engine 3, aplikacja dostarcza niezrównane grafiki i efekty specjalne
  • Tryb Benchmarking. „Epic Citadel” pozwala zebrać dane dotyczące wydajności dla urządzenia z systemem Android poprzez tryb analizy porównawczej, obejmującej ilość klatek na sekundę, statystyki oraz ustawienia jakości i rozdzielczości.
  • Realne refleksje i animacje. Mapowanie środowiska i innych wysokiej klasy technik renderowania produkują realistyczne odbicia i deformacja
  • Globalne oświetlenie. Unreal Engine 3 wbudowany w globalnym systemie oświetlenia, Unreal Lightmass, zapewnia realistyczne oświetlenie i cienie z minimalnym środków rozwojowych.
  • Wyrafinowane funkcje graficzne nadają namacalną jakość dróg brukowanych i żywy powierzchni odbijających marmuru.

Aplikację można pobrać ze sklepu Google Play.

Dodaj komentarz