Eternity Warriors 2 już dostępna

Eternity Warriors 2 to bardzo udana kontynuacja gry z gatunku hack’n’slash, która rozbudowuje funkcje swojej poprzedniczki. Za tytuł odpowiada studio Glu Mobile. Twórcy rozbudowali produkcję pod każdym względem. Rozgrywka ma miejsce w trójwymiarowym środowisku, a akcję obserwujemy z perspektywy izometrycznej. W każdej chwili można wykorzystać mikstury zdrowia i szału.

Druga część polega na walce potworami – od szkieletów i zombie po demoniczne olbrzymy. Każdy gracz będzie mieć pełne ręce roboty walcząc z potworami 30 razy większymi. Smoki mają szereg różnych ataków.  Ogień nie jest już jedyną przeszkodą. Niektóre z tych smoków będzie strzelać lodem. Walki odbywają się w nowym środowisku o nazwie Dragon Lair.

W grze występuje pięć zróżnicowanych scenerii (od gotyckich podziemi, przez pustynie i pełne lawy zbocza piekielnej góry). Pojawiają się nowe zadania do wykonania, nowe osiągnięcia do uzyskania, oraz nowe bronie i zbroje. Za uśmiercanie potworów zyskuje się punkty doświadczenia, które przekładają się na poziomy doświadczenia. Im wyższy poziom tym lepsze umiejętności specjalne można odblokować.

Twórcy gry umożliwili walkę u boku innych graczy. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję Istnieje również możliwość stworzenia samemu takiej gry.

Gra jest dostępna do pobrania, za darmo, ze sklepu Google Play.

1 komentarz do “Eternity Warriors 2 już dostępna”

Dodaj komentarz