Evernote doczekało się znaczącej aktualizacji

Evernote to jeden z najlepszych programów do notowania, zarządzania czasem, robienia zrzutów ekranu i wielu innych rzeczy. Ostatnio pojawiła jego aktualizacja, dzięki czemu wygląda on jeszcze lepiej. Evernote 7,0 dostała zupełnie nowy, świeży interface, który przyśpieszył jego działanie. Aplikacja zyskała nowe animacje, które wyglądają niezwykle realistycznie. Gdy naciskasz przycisk nowej notatki, pojawiają się świetnie wyglądające fale.

Evernote w tej chwili jest programem, którego wygląd bardzo różni się w przeglądarce internetowej, na smartfonach i na komputerze. Dla niektórych osób stanowi to minus, bo z tego powodu musisz przyzwyczajać się do nieco innego działania programu w każdym z tych miejsc.

Można to określić też jako plus programu, bo w każdym miejscu jego działanie jest dostosowane do innego sposobu obsługi. Można się spodziewać tego, że niedługo pojawi się nowa, płaska wersja aplikacji na komputery stacjonarne, co nieco ujednolici korzystanie z programu. Czekamy na nią z niecierpliwością.

Dodaj komentarz