EX650AP – słuchawki dla wymagających

Firma Sony rozwija nie tylko swoje tablety i smartfony – ostatnio na rynku pojawiły się interesujące słuchawki, które mają bardzo małe rozmiary i oferują jednocześnie dźwięk taki, jak w modelach pełnowymiarowych.

Słuchawki EX650AP charakteryzuje dobre pasmo przenoszenia i wysoka czułość, dlatego mogą one zaoferować brak zniekształceń nawet wtedy, gdy będziemy słuchali muzyki na dużym poziomie głośności.

Na przewodzie tych słuchawek umieszczono pilot, pozwalający na wszystkie czynności związane z odtwarzaniem dźwięku i odbieraniem rozmów. Ten model wyróżnia się tym, że jest wykonany z mosiądzu, dlatego można się spodziewać, że słuchawki będą bardziej wytrzymałe. Miejmy nadzieję, że Sony zastosowało w nich kabel wysokiej jakości -to element, który zwykle ulega uszkodzeniu w pierwszej kolejności. Jeśli podoba Ci się ten model, możesz go mieć za około 300 złotych. Czy Twoim zdaniem, na małych słuchawkach można osiągnąć podobne efekty dźwiękowe, co na dużych? Naszym zdaniem, jest to utrudnione.

Dodaj komentarz