Fajne tapety HD

W dzisiejszych czasach aplikacje na urządzenia mobilne wyskakują szybciej niż grzyby po deszczu, nęcąc swoją zawartością oraz całym mnóstwem opcji i konfiguracji, które pozwalają na szybkie i sprawne udekorowanie telefonu z Androidem. W tym artykule znajdziecie kilka wartościowych apek ze zdjęciami opracowanymi w jakości HD.

Unikalne tapety HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: HD Wallpapers (Backgrounds)

Aplikacja wyposażona jest w unikalne zdjęcia wysokiej jakości, które wspaniale podkreślają wizualną stronę zarówno telefonów, jak i tabletów. Szeroki wybór obrazów pozwala na szybkie znalezienie odpowiedniej tapety, a intuicyjny interfejs sprawia, że zabawa z apką staje się jeszcze bardziej absorbująca. Aplikacja zapewnia optymalne zużycie baterii, a do tego umożliwia prosty i szybki sposób na pobranie, ustawienie i skonfigurowanie tapety.

Zróżnicowany świat tapet HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: HD Wallpapers

Ogromny wybór przepięknych zdjęć wysokiej jakości jest teraz w zasięgu palców wszystkich użytkowników urządzeń mobilnych. Aplikacja oferuje szybką instalację wybranej tapety, dodawanie obrazów do 'ulubionych’, szukanie obrazów korzystając z podziału na kategorie, a także dzienną aktualizację zawartości. Co więcej, tapety można zapisywać na karcie pamięci, ustawiać tapety bez kadrowania, jak również korzystać z intuicyjnego systemu nawigacji.

Przepiękne obrazy HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: HD Wallpapers Backgrounds

Szukając aplikacji oferującej bardzo dużo kategorii z różnymi rodzajami obrazów w jakości HD, nie można pomijać jednej z najlepszych apek dostępnych na dzisiejszym rynku. W środku znajdziecie mnóstwo darmowych tapet, które można pobierać, kadrować i zapisywać w folderze „HDWallpapers”. Wszystkie tapety są kompatybilne z telefonami o rozdzielczości HD, QHD i 4K. Ponadto, aplikacja zapewnia pełne wsparcie dla trybu portretowego, gwarantując idealne dopasowanie do androidowych telefonów.

Poké Ball

Aplikacja dostępna pod nazwą: Nice Pokeball Art Wallpapers

Zapraszamy do świata artystycznych kreacji fundującego przepiękne tapety w jakości HD, które dopracowane są w najmniejszych szczegółach. Obrazki przedstawiają różne modele Poké Ball (urządzenie służące do łapania Pokémonów), które można zapisywać, przeglądać w trybie pełnoekranowym, ustawiać jako tło, a także edytować, korzystając z rozmaitych efektów wizualnych. Tapetami następnie można dzielić się m.in. na Facebooku i Twitterze albo wysyłać do rodziny i przyjaciół za pomocą poczty elektronicznej.

Dodaj komentarz