Fajne tapety na telefon dotykowy

Szukacie jakościowych tapet na telefony dotykowe? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z poniższymi aplikacjami na urządzenia z Androidem, które przekształcą Wasze ekrany w wirtualne dzieła sztuki.

Strażnik telefonu

Aplikacja dostępna pod nazwą: Dont Touch My Phone Wallpaper

Ta zakręcona aplikacja skutecznie odstraszy nieproszonych gości. W środku zamieszczono rozmaite obrazy z ostrzeżeniami, które w połączeniu z fantastycznymi efektami sprawią, że Wasz telefon zmieni się nie do poznania. Dzięki prostemu w obsłudze interfejsowi, aplikacja pozwala na wygodne wyszukiwanie, szybkie i łatwe ustawienie tapety oraz konfigurację ruchomych elementów. Należy też zaznaczyć, że jeśli po restarcie telefonu apka resetuje się do ustawień domyślnych, wówczas trzeba wrzucić ją na telefon, a nie na kartę SD.

Diamenty HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Diamond Live Wallpaper

Ta drogocenna aplikacja pełna jest iskrzących diamentów, które wzbogacą ekrany z Androidem eleganckim pięknem i przykuwającymi oko efektami. Apka obejmuje optymalne zużycie baterii, interaktywny ekran, konfigurację efektów, a także cudowną grafikę HD i Open GL. Podczas pracy z aplikacją można dostosowywać ruchome elementy według własnego uznania, ustawiając ich kolor, rozmiar, prędkość i ilość. Miłym dodatkiem są również eksplozje cząsteczek, które pojawiają się po dotknięciu palcem ekranu.

Muza na żywo

Aplikacja dostępna pod nazwą: Muzyka Animowana Tapeta

Dzięki tej aplikacji możecie słuchać muzyki razem ze swoim telefonem. Wrzućcie jedną z tych muzycznych tapet na ekran, wybierzcie zjawiskowe efekty, dostosowując ich prędkość (powolna, normalna, szybka) i już możecie bujać się w rytm ulubionych melodii razem z Waszym androidowym urządzeniem. Tapety zostały wykonane w jakości HD, są proste w wyszukiwaniu, szybkie w zapisie i ustawieniu, a także całkowicie darmowe. Świetna pozycja dla wszystkich melomanów.

Kwitnąca róża

Aplikacja dostępna pod nazwą: Róża. Magic Touch Kwiaty

Fenomenalna aplikacja z ruchomymi różyczkami, która oferuje tyle samo wciągającej zabawy, co eleganckiego piękna. Podczas zabawy można wchodzić w interakcję z kwiatkiem i ustawiać tryb dzienny lub nocny. Dotykając kielicha kwiatowego, róża zwija się w malutki pączek, aby po chwili ponownie rozkwitnąć, tylko już w zupełnie innym kolorze. Aplikacja obejmuje rozmaite opcje ustawień, prześliczne obrazy z wizerunkiem kwitnących róż, a także prosty w obsłudze interfejs, który skutecznie podnosi przyjemność z korzystania z aplikacji.

Dodaj komentarz