Fajne tapety

Dla wszystkich osób, które jeszcze nie posiadają miłych dla oka tapet na urządzenia mobilne z Androidem, przygotowaliśmy parę interesujących aplikacji. Dzięki tym wspaniałym obrazkom będziecie mogli odpicować swoje maszynki wedle własnego uznania.

Super zdjęcia

Aplikacja dostępna pod nazwą: Nice Wallpapers 7

W tej apce znajdziecie wiele jakościowych zdjęć, które wyniosą Wasze telefony na nowy poziom atrakcyjności. Ta wspaniała kolekcja starannie opracowanych tapet oferuje wysokiej jakości obrazy, prosty w obsłudze system nawigacji, szybkie ustawianie tapety (za pomocą jednego kliknięcia), a także pełne wsparcie zarówno dla telefonów, jak i dla tabletów. Wrzućcie jedno z tych prześlicznych zdjęć na ekran i pokolorujcie szare dni jaskrawymi barwami.

Pachnący ekran

Aplikacja dostępna pod nazwą: Pies obwąchuje ekran, tapeta

Pomysłowa, zabawna i sympatyczna aplikacja, która zapewni Wam kupę śmiechu i wyciągnie Was z depresyjnego dołka. Bohaterami tej apki są różne zwierzęta, takie jak chomik, szczeniak i świnka. Każdy z tych zwierzaków żyje własnym życiem, które sprowadza się do nieskończonego obwąchiwania ekranu telefonu. Tapety są proste i szybkie w zapisywaniu, przeglądaniu i ustawianiu; oferując sprawną aplikację nie tylko dla starszych, ale i dla młodszych posiadaczy urządzeń z Androidem.

Barwny świat HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Nice Wallpapers 2 HD

W tej aplikacji zawarte są rozmaite kategorie z ogromną ilością tapet przeznaczonych do dekorowania telefonów z Androidem. Aplikacja jest bardzo prosta w użyciu, a samo ustawienie tapety sprowadza się zaledwie do jednego kliknięcia. W towarzystwie tak fenomenalnych obrazów Wasze telefony będą tryskać elegancją i zjawiskowym pięknem. Co więcej, apka oferuje również wsparcie dla wszystkich rozdzielczości ekranów, w tym również dla tabletów.

Neonowe szaleństwo

Aplikacja dostępna pod nazwą: Neony Żywo Tapety

Rozświetlcie swoje ekrany, korzystając z tych niesamowitych tapet z ruchomymi neonami, które przekształcą Wasze telefony w emanujące świetlnymi błyskami arcydzieła. Aplikacja obejmuje rewelacyjny efekt paralaksy 3D, konfigurację ruchomych elementów, kompatybilność z 99% urządzeń mobilnych, a także pełne wsparcie dla trybu poziomego i pionowego. Tapety charakteryzują się wspaniałą grafiką 3D i Open GL, szybkim ustawianiem i wygodnym wyszukiwaniem, a także hibernacją podczas nieaktywnego urządzenia.

Dodaj komentarz