Fiona Fight – w klimatach Cartoon Network

Fiona Fight to ciekawa aplikacja osadzona w świecie Cartoon Network. W przypadku gier na licencji kreskówki często mamy do czynienia z ciekawą fabułą i nie inaczej jest w przypadku tej gry. Jeśli chodzi o rozgrywkę, jest ona dość prosta – bohaterka Fiona ma określoną ilość energii i musi wyeliminować potwory, które pojawiają się na planszy. Jeśli będziemy klikali w niewłaściwe rzeczy lub nie trafimy w potwora, pasek energii spadnie. Dzięki punktom, które zdobywamy, można kupić nową broń lub więcej życia.

Aplikacja bardzo prosta i liczy się w niej jedynie Twój refleks. Nie ma w niej zbyt dużo dodatków, dlatego nic nie zachęca nas do przechodzenia kolejnych rund. Jeśli chodzi o grafikę, jest ona taka sama jak w kreskówce i dla wielu osób może się ona wydawać przestarzała. Taki już urok gier Cartoon Netwoork.

Grę można pobrać jedynie w paczce, albo ze strony Amazon, bo obecnie nie ma jej w Google Play. Jeśli szukasz gry na kilka minut, która potrafi podnieść adrenalinę, będzie to dobre rozwiązanie.

Dodaj komentarz