Flagowa Motorola z serii Droid

Firma Verizon musi mieć specjalne względy u Motoroli, gdyż specjalnie dla niej powstanie nowy model z serii Droid. Już od dawna słyszeliśmy plotki o potężnych urządzeniach Motoroli, które będą na wyłączność dla tej sieci, a dziś okazało się, że te plotki to prawda. Motorola Droid Turbo to smartfon posiadający nie tylko bardzo mocnego Snapdragona 801, lecz także inną opcję – bardzo szybkie ładowanie baterii.

Model wygląda podobnie jak Droid Maxx, jednak jego krawędzie są znacznie bardziej zaokrąglone, przez co na pewno poprawi się ergonomia smartfona. Wykończenie to pierwsza klasa – wykonano je z włókna węglowego. Na zdjęciach z przecieków nie widać, jakiej kamery użyła firma Motorola. Jest podświetlona dwoma diodami led. Wiemy natomiast, że pojemność pamięci to 32 GB, a wyświetlacz ma 5.2 cala i rozdzielczość aż 2560 na 1440 pikseli.

Zapowiada się kolejny hit na miarę Samsunga S5 czy LG G3, jednak Motorola nie powinna ograniczać dostępności tak zaawansowanych modeli do wyłącznie jednej sieci.

Dodaj komentarz