Fleksy – nowe opcje

Klawiatura Fleksy na system operacyjny Android (a także na iOS), dostała nową funkcję. Teraz klawiatura obsługuje rozszerzenia, co znacząco zwiększa jej możliwości i pozwala na zmianę jej trybu działania.

Rozszerzenia klawiatury pozwalają na przykład na dodanie do niej kolejnego rzędu przycisków lub zmienianie animacji przyciskania. Każdy użytkownik Fleksy może skorzystać za darmo z trzech rozszerzeń klawiatury. Jeśli potrzebne Ci są następne, musisz za nie zapłacić. System wydaje się sprawiedliwy, jednak szkoda, że twórcy programu nie potrafią zaoferować wszystkich funkcjonalności w jego cenie.

Fleksy po poprawkach ma znacznie lepiej poprawiać błędy w wyrazach i skuteczniej zgadywać, jakie słowo mieliśmy na myśli. Dodatkowo otrzymujemy kilka nowych skórek do klawiatury, za które nie trzeba płacić. Program jest dostępny w Google Play i App Store. Warto zapoznać się z tą aplikacją, gdyż w tej chwili jest ona jednym z najlepszych programów do pisania na smartfonie lub tablecie. Bez niej robimy to znacznie wolniej.

Dodaj komentarz