Flick Shoot 2 – jedna z najlepszych gier o piłce nożnej

Mimo tego, że teraz najważniejszą piłką nożną na tablety i smartfony jest Fifa Ultimate 2015, warto zwrócić uwagę na inne dopracowane produkty w tej tematyce. Jedną z takich gier jest Flick Shoot 2, którą doceniło już 20 milionów graczy na całym świecie. Nie ma wątpliwości, że gra oferuje prawie tyle samo rozrywki, co znacznie słynniejszy rywal od EA.

Można grać zarówno w trybie jedno osobowym, jak i online. Nie brakuje chętnych do grania w tę pozycję, a to ze względu na świetną grafikę 3D i dopracowane animacje, które przypominają film.
Gracz, który nie chce mierzyć swoich sił z innymi osobami powinien zapoznać się z trybem jednoosobowym. W tym trybie mamy do dyspozycji kilka rodzajów treningu, oraz tryb wyzwania i zręcznościowy. Możesz też grać na czas. Plusem jest znacznie ulepszona fizyka, dzięki której gra zaczęła przypominać prawdziwe kopanie piłki na boisku. Gra jest darmowa, a polscy gracze z niecierpliwością czekają na pojawienie się polskiej wersji językowej. Na razie można grać po angielsku.

Dodaj komentarz