Foursquare – twoje miasto pokazane w inny sposób

Jeśli nigdy nie słyszałeś o aplikacji Foursquare, musisz jak najszybciej nadrobić te braki. To świetnie wyglądająca i bardzo pomocna aplikacja, która oficjalnie pojawiła się na Google Play Store. Jej zaletą jest zupełnie nowe podejście do tego, w jaki sposób można wyszukiwać informacji w sieci.

Gdy otworzysz aplikację, pojawi się okienko z chmurą tagów. Można w niej wybierać (przykładowo) różne potrawy i ich kategorie, a także takie slogany jak na przykład Happy Hour. Dzięki wybraniu tych informacji aplikacja „wie”, co nam wyświetlić, a następny etap jej działania przypomina najbardziej Google Now.

Kolejną zaletą jest fakt, że unikamy w niej nudnego przeglądania wpisów rodem z książki telefonicznej i możemy dzielić się informacjami o swoimi biznesie w Social Media. Można w niej znaleźć informacje o ciekawych miejscach w różnych miastach, galeriach sztuki, kawiarniach i wielu innych rzeczach. Warto ją ściągnąć i sprawdzić, czy w twoim mieście jest coś ciekawego do zrobienia lub polecania innym osobom.

Dodaj komentarz