Fruit Ninja – wyżyj się na owocach

Gra Fruit Ninja łączy w sobie możliwość wyładowania gniewu z brakiem przemocy – ofiarami gracza są owoce. W nowej wersji gry studio deweloperskie zajęło się zmianą systemu rozgrywki, dzięki czemu jest ona jeszcze prostsza i ciekawsza. Powinna spodobać się nie tylko nowym graczom, lecz także osobom, które znają serię od kilku lat.

W tej grze masz do wyboru kilka nowych ostrzy – takich jak ogromna Wielka Fala. Dzięki nowym ułatwieniom w grze, takim jak tornado, czy też podskakujące obłoki, łatwiej zyskasz wysokie wyniki.
Gra ma ciekawy system rozwoju postaci, dzięki czemu z każdą godziną stajesz się coraz lepszym graczem. Do dyspozycji dostajesz trzech bohaterów. Podstawowa zasada w grzej jest prosta – możesz ścinać tylko i wyłącznie owoce. Problem pojawia się wtedy, gdy wśród nich są bomby. Odpowiednie przecinanie owoców pozwala na osiąganie wyższych poziomów wtajemniczenia i premii. Nie czekaj – gra jest dostępna w Google Play Store za darmo. System mikropłatności można wyłączyć w menu programu.

Dodaj komentarz