G5 Lite- odświeżony mid-range od LG

W TENAA dostrzeżono kolejny smartfon od LG- G5 Lite. Będzie to świetny mid-range wzorowany na modelu G5. Wiadomo, że na początku trafi do Ameryki Łacińskiej oraz Chin, niestety nie wiemy, kiedy zagości w Europie. Oto jak wygląda jego specyfikacja.

5,3-calowy wyświetlacz o rozdzielczości QHD (1440 x 2560 pikseli) z funkcją Always On. Ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 652 z rdzeniami o taktowaniu na poziomie 1.8 GHz. Wsparciem dla procesora będzie 3 GB pamięci operacyjnej. Pamięć wewnętrzna, którą przeznaczymy na swoje dane, wynosić będzie 32 GB, z możliwością rozszerzenia dzięki karcie microSD o maksymalnie 64 GB.

Za zdolności fotograficzne odpowiedzialny będzie przedni, podwójny aparat 16 i 8 Mpix z pojedynczym doświetleniem LED i autofokusem. Z przodu umieszczono 8 Mpix kamerkę przednią i czytnik linii papilarnych. Producent zaimplementował również moduł LTE, Wi-Fi, Bluetooth oraz GPS. Całością zarządzać będzie najnowszy Android 6.0.1 Marshmallow, a wszystko zasili 2700 mAh akumulator.

Dodaj komentarz