Galaxy A3 i A5 już w sprzedaży

W Polsce pojawiły się dwa nowe smartfony Samsunga z serii A. Jest to Galaxy A3 i Galaxy A5. Można je zamówić już w przedsprzedaży w sieci RTV Euro AGD.

Galaxy A3 ma wyświetlacz 4,5 cala 960 na 540 pikseli i procesor Snapdragon 410. Aparat w tym modelu ma 8 MP. Model ma 1 GB RAM, 16 GB Rom, a kamera z przodu ma 5 MP.

Można kupić go za 1200 złotych w czterech wersjach kolorystycznych. Naszym zdaniem, cena jest mocno wygórowana, jeśli porównamy ją z możliwościami sprzętu.

Drugi model, który pojawi się w sprzedaży, to Galaxy a5 z ekranem 720p i aparatem 13 MP. Można korzystać też z 2 GB RAM i 16 GB ROM. Aparat z przodu ma 5 MP. Smartfon jest cienki i prezentuje się elegancko, ale zostało to okupione kiepską baterią 2300 mAh.

Można go kupić w kolorze czarnym, białym, złotym, różowym i srebrnym. Smartfon kosztuje 1600 złotych. W sieci pojawiły się już reklamy nowych modeli.

Smartfony mają metalowe ramki obudowy, co niewątpliwie przyciągnie użytkowników i sprawi, że będą sprzedawały się znacznie chętniej, niż „plastikowe” modele.

Dodaj komentarz