Galaxy A7 – cieńszy i bardziej wydajny

Kilkukrotnie pisaliśmy już o nowej serii smartfonów Samsunga pod nazwą A7. Mają być one przeznaczone dla osób, które chcą mieć elegancki smartfon, ale nie chcą wydawać na niego tyle pieniędzy, co w przypadku najdroższych modeli Note i S.

Już wiemy, jakie będą wymiary modelu Galaxy A7 – jego grubość wynosi zaledwie 6,3 mm, co oznacza, że jest znacznie cieńszy, od iPhone 6, który może być jego głównym konkurentem. Jeden i drugi model jest wykonany z aluminium. Oto jego parametry:

Wyświetlacz ma 5,5 cala i rozdzielczość 1920 na 1080 pikseli, co daje zagęszczenie pikseli na poziomie 401 pikseli na cal.

Procesor to Snapdragon 615, którego wspiera 2 GB RAM i 16 GB ROM. Aparat z przodu modelu ma 5 MP, natomiast z tyłu – 12 MP. Specyfikacja wypada bardzo korzystnie, jednak niska grubość nowego modelu Samsunga niestety przekłada się na krótki czas działania na baterii. Model ma pojawić się w sprzedaży jeszcze w styczniu, ale nie wiadomo, kiedy dotrze do Europy. Naszym zdaniem, ma on szanse stać się hitem.

Dodaj komentarz