Galaxy Dash – Race to the Outer Run – świetna grafika

W sieci pojawiła się zapowiedź nowej gry pod nazwą Galaxy Dash – Race to the Outer Run, która będzie dostępna na system iOS i Android od 18 września. Stworzyło ją studio SuperMoon Games. Gra pozwala na stworzenie swojego własnego statku i wyposażenie go w nowe części. Robimy to po to, by coraz lepiej sprawdzał się podczas galaktycznych walk.

Gra jest bardzo kolorowa i wyróżnia się zarówno świetną grafiką, jak i nawiązaniem do gier oldschool, w które mogliśmy grać na automatach. Została już nagrodzona trzecim miejscem na konkursie gier niezależnych. Gra jest darmowa, a kolejną zaletą jest brak ograniczeń. W niektórych grach bez opłat mamy problemy z uzyskaniem dobrych wyników, jednak tutaj twórcy nie nastawili się na „skok na kasę”.

Rozgrywka typu endless runner polega lataniu pomiędzy meteorami, strzelaniu we wrogów i zdobywaniu pieniędzy. Model rozgrywki to połączenie grafiki 3d wraz z dobrze znanym schematem. Powinna się spodobać wszystkim fanom gier na Androida, którzy pamiętają czasy konsol typu NES.

Dodaj komentarz