Galaxy Legend – jedna z najlepszych gier na Androida

Jeśli szukasz gier RPG, rozgrywających się w kosmicznych klimatach, warto zwrócić uwagę na grę Galaxy Legend. Toczy się ona w roku 2841, kiedy to ludzkość zaczyna eksploatację najstarszej gwiazdy w galaktyce. Twój bohater będzie zmuszony walczyć z piratami gwiezdnymi, wrogami jego rasy i obcymi.

Gra łaczy w sobie rozwój bohatera jak i warianty strategiczne, dzięki czemu możesz wygrać zarówno walki jeden na jeden, jak i ogromne potyczki. Gra nie byłaby ciekawa bez możliwości ulepszania swojej floty, dlatego twórcy pozwalają nam na dodawanie kolejnych elementów wpływających na ich szybkość, zwinność czy też wartość bojową.

Tytuł pojawił się na Google Play Store w roku 2013, jednak od tamtej pory nie zestarzał się ani trochę. Na jego korzyść wpływa fakt, że można go pobrać bezpłatnie zarówno z App Store, jak i z serwisu Google. To jedna z trzech najbardziej popularnych gier we Francji, Niemczech, Hiszpani, we Włoszech, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, dlatego z jej możliwościami powinni się zapoznać także Polacy.

Dodaj komentarz