Galaxy Note 4 – nowe informacje

Do premiery Samsunga Galaxy Note 4 jest jeszcze dwa miesiące – ma być zaprezentowany na IFA 2014. Od dłuższego czasu w sieci można znaleźć plotki na jego temat. W ostatnich wypowiedziach pojawiły się informacje o tym, że tablet został poddany testom benchmarkiem ANTuTu . Dzięki temu znamy nowe informacje na temat tego urządzenia.
Galaxy Note 4 pojawi się w dwóch wersjach – z procesorem quad-core Snapdragon 805 i kartą graficzną Adreno 420 GPU oraz z procesorem ośmiordzeniowym Exynos 5433 (najnowszym modelem procesora produkowanego przez Samsunga). Jest on połączony z procesorem ARM Mali T760 Combo.
Wygląda na to, że wyświetlacz będzie miał rozdzielczość 2560 na 1440 pikseli i 5,7 cala wielkości. Inne opcje to 3 GB RAM, pamięć na dane 32 GB, kamera o rozdzielczości 16 MP z tyłu oraz 3,6 MP z przodu smartfona. Smartfon będzie miał prawdopodobnie taki wyświetlacz, jak w Samsungu Round lub LG G Flex, czyli będzie mógł się delikatnie odkształcać. Wróży to bardzo wysoką cenę nowego urządzenia.

Dodaj komentarz