Galaxy Pocket 2 – już od 200 zł

Firma Samsung stworzyła smartfon dla osób, które wolą korzystanie z małego urządzenia. Galaxy Pocket 2 jest dostępny teraz w cenie poniżej 200 złotych. Jego wyświetlacz ma zaledwie 3,3 cala i ma rozdzielczość 240 na 320 pikseli. Procesor to Cortex A7, smartfon wyposażono w 512 MB RAM i 4 GB pamięci wewnętrznej. Smartfon nie ma aparatu, a jego bateria ma pojemność zaledwie 1200 mAh.

Taki smartfon może być dobrym rozwiązaniem dla osób, które mają małe dłonie, albo dla dzieci. Czas działania na baterii jest bardzo krótki, dlatego nie sprawdzi się jako telefon tylko do dzwonienia. Może być też rozwiązaniem dla osoby, które chce przekonać się, czy warto kupić smartfona.

W tej cenie jest dostępnych wiele alternatyw z dotykowym ekranem. Za 200 złotych można kupić najtańsze modele smartfonów Lumia, a także starsze modele smartfonów o standardowej wielkości. Galaxy Pocket na pewno będzie przyciągał ceną, ale jego parametry zaledwie wystarczają do tego, by sprawnie działał system operacyjny Android KitKat.

Dodaj komentarz