Galaxy S4 najpopularniejszy na Agito.pl

Znamy już informacje na temat smartfonów, które sprzedawały się w Polsce najlepiej w poprzednim roku. Mimo napływu smartfonów z Chin i intensywnej promocji iPhonów, największą popularnością cieszą się smartfony firmy Samsung. Polacy najczęściej wybierali model Galaxy S4, który w 2014 roku był na rynku od kilku miesięcy. W pierwszej dziesiątce najczęściej kupowanych smartfonów znalazło się aż 6 modeli Samsunga, z czego pięć zajęło najwyższe miejsca. Badania przeprowadziła firma Agito i dotyczą one tylko nowych smartfonów kupowanych bez abonamentu. Gdyby włączyć modele „za złotówkę”, wyniki testów na pewno uległyby zmianie na korzyść najtańszych modeli.

Pozostałe modele, które były kupowane przez naszych rodaków, to Pentagram Monster Dual Sim, Goclever Quantum 350, Apple iPhone 5S i Nokia Lumia 520.

Rzut oka na wszystkie telefony pozwala stwierdzić, że najbardziej popularnym modelem jest Nokia Asha – Polacy dalej mają sentyment do tej firmy. Powodzeniem cieszy się klasyczna Nokia 1650 i Samsung C3322.

Dodaj komentarz