Galaxy S5 Active – ciekawe opcje

W internecie wielokrotnie pojawiały się plotki na temat Samsunga Galaxy S5 w wersjach innych niż podstawowa. Obecnie promowany jest model Active, który będzie pokazany na dużym wydarzeniu bezpośrednio przez jego producenta.
Model Galaxy S5 Active można kupić już w ofercie sieci AT&T – na razie pozostanie jako model na wyłączność, natomiast po jakimś czasie będzie go można kupić także w innych sieciach komórkowych.
Galaxy Active nie różni się zbytnio od zwykłego Galaxy S5, jeśli chodzi o parametry. Największa różnica jest w jego obudowie – jest tak samo pyłoszczelna i wodoodporna, jak w modelu S5, natomiast zbudowano ją z mocniejszych materiałów. Dzięki temu Galaxy S5 Active będzie mógł przeżyć upadki z niskiej odległości w bezpieczniejszy sposób niż zwykły model.
Jego wyświetlacz ma 5.1 cala i rozdzielczość 1080p Super AMOLED, kamera z tyłu smartfona ma 16 MP, natomiast z przodu 2.1 Mp. Smartfon pozwala na nagrywanie wideo 4K UHD. Jego procesor to Qualcomm Snapdragon 801 taktowany zegarem 2.1 GHz.

Dodaj komentarz