Galaxy S5 Prime – nie taki mocny

Nie było chyba fana firmy Samsung, który nie czułby się zawiedziony po premierze jego modelu Galaxy S5. Największym minusem był jego wyświetlacz, który nie miał upragnionej rozdzielczości 2560 na 1440 pikseli. Nadzieję na poprawienie tego stanu rzeczy niósł Galaxy F/S5 Prime, który miał mieć lepszy wyświetlacz. Niestety, na duńskiej stronie rozwiano te plotki i teraz okazuje się, że najnowszy Samsung będzie miał także wyświetlacz 5.1 cala 1080p. Ma on także nowy procesor Snapdragon 805 i kartę graficzną Adreno 405. To znaczna zmiana w stosunku do Adreno 330 z Galaxy S5, ale to nie jest parametr, który przesądzi o lepszej lub gorszej sprzedaży unowocześnionego urządzenia.
Smartfon wygląda niemal identycznie jak Galaxy S5 bez końcówki Prime, natomiast w plotkach spotkaliśmy się z opinią, że będzie on nieco inny.
Jeśli plotki okażą się prawdziwe, to nowy Samsung będzie miał znacznie mniejsze szanse na sprzedaż i promocję, niż w przypadku smartfona z wyświetlaczem o bardzo dużej rozdzielczości.

Dodaj komentarz