Galaxy S5 Sport – nowy i lepszy

Samsung Galaxy S5 Sport to model dostępny jedynie w sieci Sprint. Jego znakomity wygląd i specyfikacja sprawia, że wiele osób zaczyna myśleć o przeniesieniu się do tej sieci. Od zwykłego Galaxy S5 różni się lepszym wyposażeniem, jeśli chodzi o programy oraz lepszą obudową. Na plus można zaliczyć nowe programy, które pomagają w zdrowym trybie życia.

Obudowa jest teksturowana i dostępna w kolorze czerwonym i niebieskim, które bardzo rzucają się w oczy. Na uwagę zasługują plastikowe akcenty i dodanie wstawek z gumy, dzięki którym ten model trzyma się wygodniej, niż oryginalny S5. Okazuje się także, że jest on grubszy z każdej strony od oryginału i ma z przodu przyciski do obsługi multimediów.

Obudowa różni się zupełnie od S5, jednak w środku znajdziemy te same opcje. Wyświetlacz ma 5.1 cala 1080p AMOLED, dzięki czemu oferuje bardzo nasycone kolory i doskonałe podświetlenie. Procesor to ten sam Snapdragon 801 z 2 GB RAM, który oferuje doskonałą wydajność działania aplikacji i systemu Android.

Dodaj komentarz