Galaxy S6 Active – jeszcze lepsza bateria

Samsung już od kilku lat przedstawia swoim klientom wzmocnione smartfony z serii Galaxy Active. Podobnie będzie w przypadku nowego modelu, jakim jest Galaxy S6 Active, zwłaszcza dlatego, że „zwykły” S6 nie jest już wodoodporny.

Jeśli uważasz, że ta opcja jest Ci potrzebna, a zastanawiasz się nad kupnem nowego smartfona, dobrym wyborem będzie zakup Galaxy Active w wersji 6. Smartfon będzie jeszcze bardziej pancerny, niż do tej pory. Usunięto z niego czytnik linii papilarnych, niepotrzebny w terenie. Z przodu ekranu znajdują się 3 przyciski. Ekran ma rozdzielczość taką samą, jak w podstawowej wersji – ma on 5.1 cala i rozdzielczość 2560 na 1440 pikseli. Procesor to Exynos 7420, produkowany przez Samsunga, a płynne działanie urządzenia ma zapewniać 3 GB RAM.

Aparat z przodu modelu ma 5 MP, natomiast z tyłu – 16 MP. Model uzyskał certyfikaty IP i większą baterię – będzie miała aż 3500 mAh, co jest dużym krokiem do przodu w stosunku do poprzedniego modelu. Jedynym minusem może być jego pancerny wygląd.

Dodaj komentarz