Galaxy S6 Edge – jeszcze lepszy ekran

Samsung Galaxy Note 4 Edge wzbudził ogromne zainteresowanie. Firma planuje wykorzystać fakt to, że jako jedyny producent jest w stanie zamontować w smartfonie zakrzywiony wyświetlacz i chce go użyć do stworzenia Galaxy S6 Edge. Zapowiada się ogromny hit.

Samsung Galaxy Edge będzie miał wyświetlacz zakrzywiony na jedną i drugą krawędź, co oznacza, że będą mogły z niego korzystać znacznie wygodniej osoby leworęczne.

Można wybrać, na którym panelu wyświetli się informacja o połączeniach i SMSach. Smartfon może sygnalizować nowe połączenia za pomocą odpowiedniego podświetlenia. Pozostaje zadać sobie pytanie – czy smartfon będzie dostępny od razu, czy podobnie jak w przypadku Note, po paru miesiącach od premiery. Smartfon na pewno nie wzbudzi takiego zainteresowania, jak jego poprzednik należący do serii Note. W tamtym przypadku nikt nie spodziewał się, że ekran będzie wyglądał właśnie tak. Co ciekawe, przed tamtymi targami IFA Samsungowi udało się zachować projekt w tajemnicy do samego końca.

Dodaj komentarz