Galaxy S6 – nowa wersja

Nowym trendem w dziedzinie smartfonów jest tworzenie nowych modeli i następnie optymalizowanie ich dopiero po premierze. W ten sposób powstają kolejne wersje znanych urządzeń, co wpływa korzystnie na zainteresowanie użytkowników.

Dotyczy to aktualnie Samsunga Galaxy S6, który ma zostać poprawiony, w celu osiągnięcia lepszej wydajności. Dotyczy to przede wszystkim jego oprogramowania. W tej chwili Touch Wiz jest dość ociężałą nakładką, dlatego Samsung dąży do usunięcia zbędnych funkcji.

Firma chce, by produkowane przez nią smartfony były równie dobre, co modele Nexus. Planem Samsunga na przyszłość jest zbudowanie dobrze zoptymalizowanego smartfona, który będzie miał metalową obudowę. Dzięki temu uda mu się osiągnąć lepszą wydajność bez wsadzania do smartfona coraz mocniejszych procesorów.

Model ma pojawić się w sprzedaży od 2 marca. Jeśli tak się stanie, możemy liczyć się z bardzo dużą popularnością nowego Samsunga. Największy wpływ na decyzje sprzedażowe konsumentów mają benchmarki, a Samsung ma na tyle mocne podzespoły, by móc w nich wygrywać.

Dodaj komentarz