Galaxy S6 w wersji Edge

Niesamowita informacja na temat Samsunga Galaxy S6 – model ma być dostępny w dwóch wersjach. Oprócz standardowej wersji, pojawi się także wersja Edge, która tak bardzo zachwyciła świat w przypadku Samsunga Note 4 i wzbudziła ogromne zainteresowanie. Edge Note, zaprezentowany na IFA 2014 to przede wszystkim pokazanie ogromnego potencjału firmy Samsung i możliwości technicznych – żaden inny producent nie był w stanie (i dalej nie jest) zrobić tak innowacyjnego ekranu.

Galaxy S6 w wersji Edge (jeśli wejdzie ona do produkcji, a nie będzie jedynie pokazową wersją, tak jak w przypadku Note), będzie miała ekran QHD, procesor Snapdragon 810 lub Exynos 7420 i aparat 16 lub 20 MP.

Nie wiadomo dokładnie, czy ten model pojawia się na targach CES 2015, jednak jest to prawdopodobne. Jeśli do tego dojdzie, inne firmy będą musiały odrobić ogromny dystans technologiczny do Samsunga lub pokazać inne rozwiązania, które przyciągną uwagę ludzi. Jedno jest pewne – premiera Galaxy S6 Round pozwoli Samsungowi wzmocnić swój wizerunek lidera branży.

Dodaj komentarz