Galaxy Tab 4 już oficjalnie

Samsung w końcu zdecydował się na zaprezentowanie nowej serii tabletów Galaxy Tab 4. Ich nazwy to Galaxy Tab 4 7.0, Galaxy Tab 4 8.0 i Galaxy Tab 4 10.1. Ich premiera nastąpiła chyba w najgorszym dniu w roku – czyli pierwszego kwietnia, dlatego zapowiedź przez niektóre osoby nie została potraktowana poważnie.
Galaxy Tab 4 to seria tabletów o najniższej wydajności, która dopełnia ofertę Tab Pro wraz z Note Pro, należących do sprzętu klasy premium. Ich specyfikacja wskazuje na to, że mogą być przydatne w wielu zastosowaniach. Wszystkie trzy nowe tablety mają tę samą rozdzielczość wyświetlacza – wynosi ona 1280 na 800 pikseli. Procesor ma 1.2 GHz, natomiast pamięć RAM to 1.5 GB. Łączy je także kamera 1.3 MP z przodu oraz 3 MP z tyłu obudowy, złącze kart microSD oraz Wi-Fi, Bluetooth 4.0, GPS i Android 4.4.
Tablety różnią się pamięcią na dane użytkownika oraz wielkością ekranu (na którą wskazuje nazwa danego tabletu). Każdy z tych tabletów ma trzy wersje – z Wi-Fi, z Wi-Fi oraz 3G oraz najbogatszą – Wi-Fi, 4G i LTE.

Dodaj komentarz