Galaxy w wersji sport

Czy pamiętacie, jaką sensację wzbudził Samsung Galaxy S4 w wersji z metalową obudową? Niedawno pojawił się model S5, zapakowany w rewelacyjnie wyglądającą, jaskrawoniebieską obudowę. Wygląda ona znacznie lepiej, od zwykłej, plastikowej obudowy. Model, który pojawił się w tej odsłonie nosi nazwę Samsung Galaxy Sport i jest promowany jako smartfon dla osób, które chcą aktywnie żyć.

Model ma teksturowaną powłokę i spełnia wymagania normy IP67, dlatego spotkanie z ulicą nie będzie dla niego tak niebezpieczne, jak w przypadku zwykłych S5. Sprzęt jest dostępny w ofercie operatora AT&T, a dzięki jego zakupowi zyskujemy 50 dolarów rabatu na Galaxy Fit oraz 50% obniżki ceny na sportowe słuchawki, które znajdują się w jego ofercie. W internecie krążą plotki, że ten model pojawi się także w czerwonej wersji.

Jak widać, Samsung nie poprzestaje na pokazaniu zwykłego Galaxy S5 i ciągle urozmaica ofertę. Innym przykładem na to jest też Samsung Galaxy F, który wyposażono w potężny obiektyw z dziesięciokrotnym zoomem optycznym.

Dodaj komentarz