Galaxy Win 2 – ciekawy model z LTE

Samsung pokazał nowy model Galaxy Win 2, który posiada ekran o przekątnej 4,5 cala, procesor 64 bitowy i łączność LTE. Naszym zdaniem, taki model mógłby się dobrze przyjąć także w Polsce.

Jego specyfikacja jest bardzo kusząca – jego ekran ma rozdzielczość 480 na 800 pikseli, procesor w jego przypadku to Snapdragon 410 i 1 GB RAM. Powinno to zapewnić szybkie działanie smartfona, także podczas gier.

Na dane użytkownik ma 8 GB pamięci, można korzystać ze slotu na karty pamięci i aparatu o rozdzielczości 5 MP. Z przodu znajduje się kamerka o rozdzielczości 2 Mp. Bateria smartfona ma 2000 mah.

System operacyjny w tym smartfonie to Android 4,4,4, który prawdopodobnie dostanie aktualizację do systemu Android 5,0 Lolipop. Do tej specyfikacji nie pasuje łączność 4G LTE, którą spotykamy zwykle w znacznie lepiej wyposażonych modelach. Smartfon kosztuje około 900 złotych i w pierwszej kolejności będzie można go kupić w Brazylii. Jak myślisz, czy taki smartfon przyjmie się w naszym kraju, czy tez nie?

Dodaj komentarz