Galaxy Xcover 3 – twardziel z Androidem

Jednym z trendów na rynku mobilnym jest rosnąca popularność modeli o wzmocnionych możliwościach, jeśli chodzi o działanie w trudnych warunkach. Takim modelem jest także Galaxy Xcover 3, który oferuje ekran o przekątnej 4,5 cala. Jego rozdzielczość wynosi 480 na 800 pikseli. Jego procesor ma 4 rdzenie, ale jeszcze nie wiadomo, jakiej będzie produkcji. Możemy liczyć na przykład na Snapdragona 410. Smartfon posiada 1,5 GB RAM i niewielką, bo zaledwie ośmiogigabajtową pamięć na dane. Można ją rozszerzyć za pomocą karty microSD.

Niepokoi nas niezbyt duża pojemność baterii, ponieważ w większości wzmocnionych modeli, jest ona znacznie wyższa. Rozdzielczość 2200 mAh nie wystarczy na zbyt długo, co będzie problemem w terenie.

Aparat z tyłu telefonu ma rozdzielczość 5 MP i pozwala na robienie zdjęć pod wodą. Smartfon posiada przednią kamerę o rozdzielczości 2 MP.

Bardzo ciekawie prezentuje się jego obudowa, jest wykonana prawdopodobnie z plastiku, któremu nadano strukturę poprawiającą chwyt. Telefon waży około 150 gram.

Dodaj komentarz