Galaxy Zoom S5 – już niedługo

Pojawienie się tego smartfona było tylko kwestią czasu. Galaxy S4 Zoom miał premierę równo rok temu, dlatego wiele osób tylko czekało, kiedy pojawi się nowa wersja tego udanego modelu.
Dzięki informacjom, które pojawiły się w sieci, poznaliśmy specyfikację nowego smartfona z poważnym aparatem. Galaxy S5 Zoom posiada ekran o wielkości 4,8 cala oraz o rozdzielczości 720 p HD. Kamera, która stanowi jego najważniejszy element ma matrycę 20 MP i posiada lampę flash. Kamera z przodu ma jedynie 2.1 MP, procesor to sześciordzeniowy Samsung Exynos. Pamięć RAM to 2 GB, natomiast na zdjęcia oraz dane mamy 8 lub 16 GB miejsca. Smartfon obsługuje takie technologie jak Wi-Fi, Bluetooth, GPS oraz NFC.
Niestety, ale nie posiadamy szczegółowych informacji na temat jego obiektywu. Jedno jest pewne, duży obiektyw pozwoli na wykonanie znacznie lepszych zdjęć niż w przypadku konkurencyjnych smartfonów w podobnej cenie. Będzie on wyposażony w 10 krotny zoom oraz mechaniczną stabilizację obrazu, co pozwoli na uzyskanie ostrych zdjęć.

Dodaj komentarz