Gear S2- nowa generacja flagowego smartwatcha od Samsunga

Samsung wypuścił drugą generację swojego smartwatcha- Gear S2. W październiku smartwatch ma trafić na rynek w dwóch wersjach- Classic oraz Sport. Za wariant Classic zapłacimy 449 euro, natomiast za wariant Sport 379 euro. Zegarek trafi również na rynek polski, jednak w o wiele mniej przystępnych cenach- 1199 złotych za wersję Sport, natomiast za Classic’a zapłacimy 1299 złotych. Oto specyfikacja Gear S2.

Tarcza o rozmiarze 1.2-cala z wyświetlaczem Super AMOLED, spełniający normę IP68, dwurdzeniowy procesor o taktowaniu na poziomie 1.0 GHz, 512 MB pamięci operacyjnej oraz 4 GB pamięci wewnętrznej. System, który zarządza smartwatchem, jest Tizen. W zegarku w zależności od wersji zobaczymy 250 mAh lub 300 mAh akumulator. W urządzeniu zaimplementowano moduł Wi-Fi, Bluetooth i NFC.

Smartwatch dostępny będzie w wersji z Wi-Fi oraz z 3G. Możliwości parowania zegarka są spore, jednak parowany smartfon musi posiadać minimum 1,5 GB pamięci operacyjnej oraz system Android w wersji 4.4 KitKat lub nowszej.

Dodaj komentarz