Give Me up – don’t give up

Give Me up to gra rytmiczna, która spodoba się zarówno dzieciom, jak i starszym użytkownikom systemu Android. Małym minusem jest to, że w grze jest tylko 9 poziomów.

Pomysł na grę jest równie skomplikowany, co w przypadku Flappy bird. Na ekranie pojawia się nasza postać, a gdy słyszymy odpowiedni dźwięk, musimy wykonać skok. Robimy to za pomocą dotknięcia ekranu w dowolnym miejscu.

Na bohatera czekają różne przeszkody, takie jak schody lub kolce, a aby je ominąć, musimy wykonać odpowiednią sekwencję skoku.

Gdy się pomylimy, wracamy od razu na początek poziomu, co może być minusem dla mniej cierpliwych graczy. Kolejny utwór możesz odblokować dopiero wtedy, gdy przejdziesz poprzedni bezbłędnie. Pełna wersja kosztuje 3 złote i ma odblokowane wszystkie utwory, a także nie posiada reklam.

Gra jest dość trudna i precyzyjnie sprawdza, czy uderzamy w ekran w odpowiednim momencie. Po kilku próbach gra robi się wciągająca i pozwala się odprężyć. Mała ilość poziomów jest rekompensowana tym, że przechodzi się je z trudem.

Dodaj komentarz