Goat Simulator – poczuj się jak koza

Goat Simulator to gra, która z założenia ma być … dziwna i głupia. To stanowi o jej sile. Jej twórcy czerpali inspirację z symulatorów, które są chyba najnudniejszymi grami na świecie, i udało im się stworzyć grę, która przykuła uwagę graczy na całym świecie.

W grze kierujemy kozą, przekręcanie ekranu sprawia, że poruszamy kamerą. Można chodzić, podskoczyć, uderzyć coś głową lub użyć długiego języka. Gra oferuje ogromny świat, jednak mamy w nim wyznaczony jedynie jeden cel – zebrać wszystkie posążki złotej kozy. Otwarty świat zachęca do niszczenia wszystkiego, co jest na naszej drodze i dostawania się w rozmaite miejsca.

W grze znajduje się kilka minigier, jednak to nie one są najważniejsze. W internecie możesz znaleźć filmy, które pokazują graczy wpychających ludzi pod pociąg, podpalających fajerwerki i latających kozą za pomocą jetpacka. Pomysł twórców jest świeży i trafia wprost do serc graczy – już dawno nie było gry z tak dużą dawką humoru i niczym nieskalanej eksploracji całego miasta.

2 komentarze do “Goat Simulator – poczuj się jak koza”

Dodaj komentarz