Goclever INSIGNIA 890 WIN- pierwsza low-endowa hybryda

Firma Goclever zaprezentowała swoją pierwszą hybrydę- INSIGNIA 890 WIN. Będzie to low-endowy sprzęt z Windowsem 10 w wersji HOME. Tablet trafi na rynek na początku listopada, a jego cena będzie oscylować w granicach 600 złotych. Oto jak wygląda specyfikacja tego tabletu.

8,9-calowy ekran klasy IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3735F o zegarze na poziomie 1.3 GHz. Wsparciem dla procesora będzie jeden GB pamięci operacyjnej, natomiast pamięć wewnętrzna wynosić będzie 32 GB z możliwością rozszerzenia dzięki karcie microSD.

Za zdolności fotograficzne odpowiadać będą dwie 2 Mpix kamery. Producent w tablecie zaimplementował moduł Bluetooth, moduł sieci bezprzewodowej Wi-Fi 802.11 b/g/n, GPS. Za zasilanie odpowiadać będzie akumulator o pojemności 4800 mAh. Preinstalowanym systemem będzie Windows 10 Home. W zestawie z tabletem dostaniemy dedykowaną klawiaturę, która przetransformuje nasz tablet w małego laptopa. Zaoferuje nam dwa porty USB oraz touchpad.

Dodaj komentarz