Gods of Rome – świetna bijatyka na telefon

Epicka gra walki ustawić w wieku mitów i legend, które pokazuje dokładnie to, co Twoje urządzenie jest w stanie!
Dusze najpotężniejszych bogów zostali wezwani do brutalnej walki. Walcz, aby przywrócić pokój w najbardziej graficznie niesamowite gry dla telefonów komórkowych. Panteon mistrzów jest twoje szkolenie na nowe wyżyny i wziąć się do wojny, jak wejść epicką historię pełną codziennych wyzwań, nagród mistycznych i PvP.
◆ OSZAŁAMIAJĄCO Next-Gen 3D GRAFIKA & ART
Bogowie Rzymie przesuwa granice platformy mobilnej, oferując najlepsze grafiki 3D możliwe na urządzeniu mobilnym.
◆ INTUICYJNA TAP & Swipe KONTROLA
Ciesz doświadczenie dostosowane do platformy mobilnej – cały ekran jest do Państwa dyspozycji, z Tap & Swipe kontroli płynów, które dostarczają bezlitosny i łańcucha ataków combo!
◆ wezwać na świecie największych wojowników
Dołącz wzniosłe szeregi wznoszących – Najwyższy przywoływaczy starożytnej legendy!
Jako wznoszący, można przywołać, aktualizacji i zarządzania bogów, bohaterów, potwory i innych mitycznych wojowników w walce krwi na ciemnym życie, które zagraża ich wszystkich zniewolić! Legendarny starcie tytanów!
– Greckich i rzymskich bogów, takich jak Zeus, Hades, Vulcan, Atlas, Medusa, Spartakus Gladiator, i wiele innych form najpotężniejszym zbierania bojowników świat jeszcze nie widział!
– Podejmę swoją podróż przez starożytnego świata w najbardziej niesamowitych miejscach – Olimp, ruiny Pompei, Koloseum, i wiele więcej!
– Odkryj unikalne Obligacji udostępnianych przez swoich bojowników, aby odblokować potężne premie.
◆ WALKA ZOSTAĆ LEGENDA
Poznaj ciekawych mapy świata, gdzie groźnymi przeciwnikami doczekać nowe wyzwanie swoje umiejętności walki …
Rozpocznij swoją misję, aby pokonać mrocznego demona Tenebrous, starożytne zło, która odkryła artefakt znany jako Statku Chaos. Kiedy grozi zniewolić największych wojowników na świecie z jego mocy, tylko potężne przywoływacze znane jako „” „” wznoszących może wzrosnąć się na swego nowego systemu!
◆ podjąć wyzwanie
Angażować się w Internecie VS bitew i PvP Wydarzenia pokonać swoich rywali; wygrać nagrody, uaktualnić swój panteon nowych umiejętności i ciosów specjalnych, i stać się najwyższym rangą Ascender!
◆ UNLOCK mistyczne NAGRODY
Wygraj Kule odkryć łupy i skarby w: rzadkich bojowników, klejnoty, cennych zasobów i innych fantastycznych nagród!

Dodaj komentarz