Google PDF Viewer – jeden z najlepszych czytników PDF

Firma Google wydała niedawno program, który przyda się każdemu użytkownikowi smartfonów – jest to czytników plików PDF. Jego zaletą jest to, że zajmuje niewiele miejsca i nie powoduje obciążenia procesora. Większość programów od innych firm nie może się tym pochwalić.

Aplikacja działała poprzednio jedynie w chmurze, ale Google postanowiło stworzyć osobny program. Nosi on nazwę Google PDF Viewer.

Interface programu jest bardzo prosty – podobnie, jak w przypadku innych aplikacji Google, stworzono go w stylu Material Design. Program pozwala na wyszukiwanie plików i drukowanie ich za pomocą wirtualnej drukarki. Można też udostępnić plik innym osobom, dzięki czemu nie będzie konieczności wysyłania go przez e-mail.

Program jest dostępny za darmo w Google Play. Trudno znaleźć dla niego alternatywę, ponieważ to jeden z najszybszych i najbardziej dopracowanych programów, które otwierają pliki PDF. Program Adobe Reader nie stanowi dla niego konkurencji. Możesz go pobrać na smartfon z systemem operacyjnym Android 4,0 i lepszym.

Dodaj komentarz