Google Play Music – spróbuj zapełnić nowe miejsce na dysku

Trzymasz muzykę w chmurze? Mamy dla Ciebie dobre informacje. Google Play Music ponad dwukrotnie zwiększył ilość miejsca na Twoje piosenki. Dzięki temu będziesz mógł przechowywać na dysku aż 50 tysięcy piosenek. Do tej pory było to „jedynie” 20 tysięcy. Warto dodać jeszcze, że Apple Itunes Match pozwala na przechowywanie 25 tysięcy piosenek i kosztuje to 25 dolarów rocznie.

Prawdziwy gigant w branży sprzedaży multimediów, czyli Amazon, ma bardzo słabą ofertę – aktualnie oferuje on darmowe wgranie zaledwie 250 utworów. Po opłaceniu konta, możliwe jest wgranie do 250 tysięcy piosenek.

Piosenki z Google Play Music można odtworzyć na każdym urządzeniu z dostępem do internetu. Jeśli zdecydujesz się na niewielką opłatę za konto, będziesz miał dostęp nawet do 30 milionów ścieżek. Moim zdaniem, dzięki takim usługom, nie będziemy potrzebowali tak dużej ilości miejsca na kartach pamięci i dyskach twardych. Czy dalej wolisz słuchać piosenek ze swojego dysku twardego, czy przeniosłeś je już do Google Play?

Dodaj komentarz