Google rozwija Hangouts

Google nie zapomina o swojej aplikacji Hangouts i ciągle dodaje do niej nowe funkcje. Ostatnio dodano możliwość wysyłania wiadomości SMS oraz MMS, a teraz te opcje zostały połączone w jednym okienku. Każda wiadomość do drugiej osoby jest wyświetlana tak samo, niezależnie od urządzenia, z jakiego była wysłana. Jeśli nie pasuje Ci takie rozwiązanie, równie dobrze możesz rozłączyć te dwie opcje i będziesz wtedy widzieć, czy wiadomość to SMS, czy też informacja wysłana z chatu.
Zmiany w aplikacji Google Hangouts pojawiły się też w kontaktach, gdzie podzielono je na grupy telefon oraz hangout. To o wiele bardziej intuicyjne rozwiązanie.
Po zainstalowaniu nowej wersji aplikacji Hangoust można zobaczyć na ekranie zmieniony widget. Pokazuje on ostatnie rozmowy, dlatego od razu możemy rozpocząć rozmowę z naszymi ulubionymi kontaktami. Google zapowiada także, że aplikacja posiada znacznie poprawioną wydajność. Ma poprawić się także jakość przesyłanego strumieniowo wideo, a wysyłanie wiadomości będzie niezawodne.

Dodaj komentarz