Gra Rycerzy

Zostań ambitnym i szlachetnym dowódcą w realistycznej atmosferze mrocznego średniowiecza. Utoruj sobie mieczem i podstępem drogę do korony! Gra rekreacyjna z elementami gry strategicznej w której naszym zadaniem jest przejęcie władzy w królestwie. Aby tego dokonać będziemy musieli zgromadzić rycerzy oraz znaleźć sobie sprzymierzeńców którzy pomogą nam przejąć władzę. Rozgrywka w grze jest bardzo dynamiczna i wciągająca a dodatkowo wystarcza na bardzo długi czas świetnej zabawy. Oprawa graficzna w grze mimo pewnych niedoskonałości nie psuje zabawy.

W Grze Rycerzy awansujesz od nieznaczącego wasala do wszechwładnego króla. Zdobywaj lepsze uzbrojenie oraz więcej doświadczenia i załóż swoje własne bractwo rycerskie. Dobierz starannie swoich przyjaciół a wkrótce zawładniesz szczytem rankingu i zapanujesz nad krainą miodem i mlekiem płynącą.

unnamed unnam1ed

Umarł król, niech żyje król! Z wszystkich stron przybywają pazerni magnaci, aby walczyć o tron. Królestwu grozi powolna zagłada, sojusze powstają jak grzyby po deszczu, by już następnego dnia się rozpaść. Czy uda Ci się wyjść zwycięsko z tego nieokiełzanego chaosu?

Krótkie streszczenie Gry Rycerzy:
*Ponad 90 misji w dziewięciu różnych prowincjach
*Wybór z bogatej palety ponad 60 broni, tarcz oraz zbroi
*Zacięte walki z innymi graczami
*Bitwy bractw rycerskich
*Tygodniowy ranking z nagrodami premium
*Szczegółowe wprowadzenie dla ułatwienia gry

[pwal id=”64109975″ description=”Polub, żeby zobaczyć link do pobrania gry”]

[/pwal]

Dodaj komentarz