Growe premiery we wrześniu

We wrześniu pojawi się wiele świetnych gier na system Android i IOS. W tym podsumowaniu spróbujemy pokazać te z nich, które wzbudzają najwięcej emocji.

4 września ma pojawić się nowa odsłona kultowej serii Angry Birds, w której zwiedzimy ptasie miasto mieszczące się na drzewach. Będzie można korzystać z nowych sił i podziwiać piękną grafikę.

Kolejną ciekawą propozycją jest Mikey Boots. Na pierwszy rzut oka rozgrywka przypomina w niej takie pozycje jak Super Mario Bros. Pokonujemy różnorodne lokacje, a wyzwania, które na nas czekają są czysto platformowe. Można korzystać w niej z wielu power-upów, które ułatwiają rozgrywkę.

The Banner Saga to kolejna gra, która szuka sponsorów na serwisie Kickstarter. Wyróżnia się już od początku, gdy oglądamy animowany trailer dostarczający informacji o historii. Gra ma charakter strategii turowej, a twoim zadaniem jest zwrócenie wolności plemieniu wikingów. Zapowiada się dobra gra oparta na ciekawej historii, ale czego można było się spodziewać po dziele twórców takich produktów jak Mass Effect czy też Dragon Age.

Coffee Break Studios postanowiło zakpić z tanich gier, które mają charakter symulatorów. Z tego powodu głównym bohaterem Goat Symulator jest koza, którą możemy w nieskrępowany sposób demolować miasto. Twórcy mieli pomysł także na symulatory innych zwierząt, na przykład pingwina. Ten program zdobył ogromną popularność na komputerach osobistych.

Firma Ubisoft jest znana przez każdego gracza. Valiants Hearts to nietypowa gra wojenna – wcielamy się w niej w bohaterkę drugiej wojny światowej. Od typowych strzelanek różni się tym, że polega na pomaganiu cywilom. Znajdziemy w niej także kilka minigierek. Ta pozycja wyróżnia się grafiką w rysunkowym stylu.

Fotonica to gra z niesamowitą grafiką – składa się z czarno – białych ekranów, na których oglądamy świat z perspektywy pierwszego bohatera. Przypomina nieco takie pozycje jak Impossible Road oraz Super Hexagon, a jej premiera nastąpi za około miesiąc.

Jak widać, w wrześniu będzie w co grać.

Dodaj komentarz