Gry dla kotów na tablet lub telefon

Świat gier na urządzenia mobilne z Androidem postanowił wzbogacić swoją zawartość o zabawne i energiczne pozycje, które w szczególności przypadną do gustu… miauczącym czworonogom. Jak się okazuje, gry dla kotów mają całkiem niezłe wzięcie i wiedzą, jak skutecznie zająć naszego pupila, fundując tonę zabawy zarówno samym kociakom, jak i ich właścicielom.

Gra dla kota

Gra dla kota

Gra do pobrania pod nazwą: Game for Cats

Laser dla kotów to zmyślnie zaprojektowana aplikacja, dzięki której kotek nie tylko skorzysta ze wspaniałej zabawy w ganianego, ale przy okazji będzie miał też więcej ruchu, trzymając swoje leniwe futerko z dala od wygodnego parapetu. Aplikacja wyposażona jest w tryb automatyczny, który samodzielnie wyznacza ścieżkę ruchomego lasera, pozwalając właścicielom zająć się własnymi sprawami, podczas gdy ich miauczek zostaje wciągnięty w jedną z najlepszych kocich rozrywek. Laser dla kotów jest darmową aplikacją oferującą  też płatny dodatek w postaci biegającej myszki, którą z pewnością pokocha każdy sierściuszek.

łowienie ryb dla kotów

Łowienie ryb dla kotów

Gra do pobrania pod nazwą: Friskies® Cat Fishing

Friskies® Cat Fishing to rewelacyjna gra zręcznościowa, przeznaczona dla kocich użytkowników tabletów z Androidem. Rozgrywka sprowadza się do umiejętnego łapania wirtualnych rybek. Składa się z trzech poziomów o różnym stopniu trudności i potrafi zająć na długie godziny nawet najbardziej opornego kota. Poza tym stanowi też świetny test sprawnościowy, a do tego jest bardzo prosta w obsłudze. Wystarczy włączyć grę i ustawić tablet na podłodze, a kot zajmie się resztą. Uwaga: plastikowe obudowy tabletów mogą ulec zarysowaniom przez kocie pazury.

Gry dla kotów

Kocie zabawy – gry dla kotów

Gra do pobrania pod nazwą: Cat Toys I: Games for Cats

Znakomity kombajn gier, który zapewni naszemu kociakowi zupełnie nowe doświadczenia rozrywkowe. Gierka dysponuje przykuwającą kocie oko grafiką i specjalnymi efektami dźwiękowymi, dzięki którym kot błyskawicznie wciągnie się w łapanie czerwonego punkcika. Po ustawieniu tabletu na podłodze kotek zacznie nałogowo uderzać łapką w ekran, co sprawi, że ciężko będzie mu się oderwać od zabawy. W grze zawarto 6 różnych gier dla miauczących futrzaków, na które składają się takie pozycje jak Ladybug Smasher, Laser Pointer, Fly Smasher, Butterfly Smasher, Chase the Mouse oraz Cat Fishing.

Laser dla kota

Laser dla kota

Aplikacja do pobrania pod nazwą: Laser dla kota

A oto kolejny laser dla kotów, który zajmie futerkowego pupilka na długie godziny, niezależnie od tego, czy będziemy mu w tym towarzyszyć, czy nie. Gierka posiada kilka opcji konfiguracji ruchomego światełka. Można dobierać rozmiary, kolory i prędkości światełka, wybierając te, które nasz kot preferuje najbardziej. Światło będzie szybko zmieniać swoją pozycję na ekranie, dzięki czemu nie tylko skutecznie wciągnie kota w sam środek zręcznościowej zabawy, ale również sprawi, że kot nie odejdzie od naszego tabletu nawet przez cały dzień. Laser dla kotów to znakomita rozrywka dla czworonogich domowników i kupa śmiechu dla ich właścicieli.

Dodaj komentarz