Gry firmy Ravio dostępne w sklepie Google Play

Jeśli nie masz wystarczająco dość Angry Birds lub po prostu chcesz pobrać darmowe wersje niektórych z ulubionych gier firmy Ravio ta wiadomość Cię zadowoli. Fiński producent gier proponuje swoim graczom umowę, która jest korzystna dla obu stron. Możesz dostać tytuły takie jak Bad Piggies za darmo lub kilka złotych. Wszystkie gry dostępne są w sklepie Google Play.

Bad Piggies  jest to gra, która różni się od tego tradycyjnego modelu Angry Birds. Należy pomóc świniom w projektowaniu dziwacznych pojazdów, które mogą wykorzystać do spróbować wyrównać szanse w walce z ptakami wyposażonymi w skrzydło. Zabawa polega na budowaniu najróżniejszych obiektów latających. Rozgrywka nie ma nic wspólnego ze swoim słynnym poprzednikiem – Angry Birds. Grę możną pobrać za darmo ze sklepu Google Play.

Można również dostać Angry Birds Star Wars, również za darmo do pobrania z Google Play. Ta gra stawia ogromny nacisk na wprowadzenie do walki między Jedi dowodzonych ptaków i ołowiowych świń w uniwersum Star Wars. Występy z postaciami takimi jak Luke Skywalker i Księżniczka Leia są porównywalne do ptaków z niszczycielskich. Te epickie bitwy odbywają się na kilku planetach i środowisk z podwójnej trylogii, a Rovio planuje długi ciąg modernizacji, aby pomóc utrzymać tytuł świeże przez dłuższy czas.

Amazing Alex i Angry Birds Space są również dostępne. Jednak za grę Amazing Alex należy już zapłacić kilka złotych. To gra logiczna. Jest szczególnie interesująca, ponieważ jest to pierwszy tytuł Rovio wykonywana poza Wściekłym wszechświatem ptaków. Rozgrywka utrzymana jest w stylu „The Incredible Machine”. Zabawa polega na odpowiednim ustawianiu różnorodnych urządzeń i przedmiotów, tak aby uzyskać łańcuch wydarzeń prowadzących do pożądanego efektu. Do dyspozycji graczy oddano 35 różnorodnych przedmiotów. Amazing Alex oferuje w pełni dwuwymiarową grafikę. Utrzymana jest w mocno kreskówkowym stylu, pełnym żywych kolorów i przerysowanych postaci. Angry Birds Space  gra do ściągnięcia za darmo. Wściekły ptaki atakują po raz kolejny! Tym razem ruszamy na podbój kosmosu.

Możesz znaleźć wszystkie z tych tytułów i więcej w sklepie Google Play.

2 komentarze do “Gry firmy Ravio dostępne w sklepie Google Play”

Dodaj komentarz