Hot Wheels – Super Jazda

Futurystyczny design, grzmiący klank i gotujące się w baku hektolitry niecierpliwego paliwa, to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na nas w gorących wyścigach z udziałem stalowych rumaków. Adrenalina wylewa się tutaj z gracza jak z wiadra, zapewniając ostrą rywalizację, szaleństo na najbardziej zakręconych torach na świecie, a także podejmowanie właściwych decyzji w zaledwie ułamku sekundy. „Hot Wheels – Super Jazda” sprawi, że nawet osoby, które nieczęsto sięgają po tego typu rozrywki, będą mogły doświadczyć jednych z najlepszych wyścigów dostępnych na urządzenia mobilne.

Gra oferuje cały ogrom wrażeń podsycanych zawrotną prędkością, wbijającym w fotel przyśpieszeniem, złowieszczym warkotem mechanicznego serca i satysfakcją ze zwycięskiego przejechania linii mety. W Hot Wheels umieszczono ponad 20 odpicowanych czterokołowców, jakimi można zrywać asfalt na ponad 40 misternie zaprojektowanych torach, które skutecznie sprawdzą umiejętności każdego kierowcy rajdowego. Pojazdy wyposażone są w rozmaite ulepszenia i dodatki, dzięki którym cały wyścig staje się jeszcze bardziej napięty, a prowadzenie samochodu wymaga jeszcze większej ostrożności. Podczas rozgrywki można też wykonywać różnego rodzaju popisy kaskaderskie, udowadniając wszystkim wokół nieprzeciętne talenty naszego rajdowca.

Hot Wheels nie zapomniała również o graczach, którzy lubują się w rywalizacji online. Świetnie rozwinięty tryb rozgrywki wieloosobowej (multiplayer) pozwoli nam stanąć do wyścigu z rodziną i przyjaciółmi, zostawiając ich daleko w tyle, duszących się w kłębach dymu naszego oktanowego potwora.

Gra jest całkowicie darmowa, jednocześnie oferując niezapomniane wrażenia w świecie okrytym barwną szatą graficzną z dynamiczną ścieżką dźwiękową.

Dodaj komentarz